Korupak Oluklu Mukavva ve Ambalaj San. Tic. A.Ş.
  • 4. Org. Sanayi Böl. 83418
    Nolu Cad. No: 13
  • 08:30 - 18:00
    Pazar Kapalı

Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz KORUPAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. olarak Haliloğlu Grup bünyesinde 2009 yılında Gaziantep'te kurulmuştur. 2010 yılı Aralık ayı itibariyle Gaziantep 4. Organize Sanayi Bölgesindeki 22500 M² alan üzerinde 17000 M² kapalı alanda üretim yapmaktadır.

KALİTE ve TEKNOLOJİ sloganı ile yola çıkan KORUPAK AMBALAJ, Gaziantep'te 10. yılında sektörün öncüleri arasında yerini almıştır. Yıllık 54.000 ton üretim kapasitesi ile müşteri istek ve taleplerinin tamamını karşılamaktadır. Güçlü ortaklık yapısı ve tecrübeli çalışanları ile sektöründe emin adımlar ile ilerlemektedir.

Misyon

Tecrübeli bir ekiple, Kalite Standartlarına uygun ürünlerle, Müşteri beklentilerine en hızlı ve sorunsuz bir yaklaşım anlayışıyla, Modern ve sürekli yenilenen teknolojik altyapısıyla, Ürün geliştirmeye yönelik ar-ge çalışmaları ile "Tercih edilen oluklu mukavva ambalaj üreticisi" olmak ve Her geçen gün iyileştirme çalışmalarını artırmak.

Vizyon

KORUPAK ailesi ile toplumun beklentilerine duyarlı, çevreci bilinci etkin, dünya markası olmaya aday, ekonomik, modern bir kuruluş olmak.

Sertifikalar

Kalite Yönetiminin prensiplerini uygulayarak kalite yolcuğuna başlayan ve çalışmalarına bu doğrultuda yön veren KORUPAK OLUKLU MUKAVVA VE AMBALAJ SANAYİ VE TİC. A.Ş. müşterilerine kaliteli, güvenli ve sürekli hizmet sağlamayı kendine ilke edinmiştir.